pondelok 08.marca 2021 | meniny:

... naj obec na Záhorí

Fotka Plavecký Mikuláš Fotka Plavecký Mikuláš Fotka Plavecký Mikuláš

Sčítanie obyvateľov, domov a bytov - tlačová správa

Už 15. 2. 2021 sa začne Sčítanie obyvateľov aj v Plaveckom Mikuláši

Urobte aj Vy klik pre lepšie Slovensko a rozhodnite o tom, kam sa bude uberať naša krajina, ale aj naša obec ďalších 10 rokov. Sčítať sa dokážete sami elektronicky z pohodlia Vášho domova, pričom vyplnenie formulára Vám zaberie približne 10 minút. Sčítajte sa cez formulár na www.scitanie.sk alebo pomocou mobilnej aplikácie.

 Ak sa nemôžete sčítať sami, poproste blízku osobu alebo rodinného príslušníka, aby Vám pomohli so sčítaním sa. V prípade otázok zavolajte na obecný úrad na číslo034/653 83 01 či na call centrum 02/20 92 49 19. Pretože aj Váš klik môže rozhodnúť.

Vopred ďakujeme všetkým obyvateľom za spoluprácu 🙂

Obecný úrad Plavecký Mikuláš

 

 

 

 

Od 15.02. do 31.03.2021 bude prebiehať prvé elektronické sčítanie obyvateľov.

Obyvateľ bude mať na sčítanie sa šesť kalendárnych týždňov. Obyvateľ sa sčíta sám alebo bude sčítaný zákonným zástupcom, prípadne blízkou osobou prostredníctvom online aplikácie v pohodlí domova – na vlastnom počítači, mobile, tablete či na inom elektronickom zariadení. Ak obyvateľ nemá žiadne elektronické zariadenie môže použiť zariadenie umiestnené na najbližšom kontaktnom mieste.

Obyvateľ môže tiež využiť službu asistenta sčítania. Asistent sčítania bude pôsobiť ako stacionárny asistent sčítania na kontaktnom mieste a ako mobilný asistent vykonávajúci sčítanie obyvateľov v teréne na požiadanie obyvateľa.

 

SODB - Plagát

 

SODB - Leták

Tlačová správa - zo dňa 16.9.2020

Sčítanie obyvateľov, domov a bytov - tlačová správa

Späť k článkom

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x