štvrtok 20.januára 2022 | meniny:

... naj obec na Záhorí

Fotka Plavecký Mikuláš Fotka Plavecký Mikuláš Fotka Plavecký Mikuláš

MUDr. Hudecová - zmena ordinačných hodín

MUDr. Hudecová upozorňuje svojich pacientov, že vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu sa upravujú ordinačné   hodiny v ambulancii nasledovne:

V čase od 7:00 hod. do 7:30 hod. sa budú realizovať odbery krvi vopred objednané a podávať injekcie.

Od 7:30 hod. do 8:00 hod. sa budú vykonávať preventívne prehliadky, na ktoré sa tiež treba vopred telefonicky objednať.  

V čase od 8:00 hod. do 11:00 hod. sa budú vyšetrovať pacienti s bežnými  ochoreniami /okrem ochorení dýchacích ciest/,  kontroly PN-iek a podobne.

Čas od 11:00 hod. do 12:30 hod. bude vyhradený výlučne pre pacientov s príznakmi respiračného ochorenia, ako je kašeľ, horúčky, dýchacie ťažkosti. Títo pacienti sa musia vopred telefonicky objednať a budú objednaní na konkrétny čas. Pacientom s respiračným ochorením odporúčame dať si urobiť pred návštevou ambulancie test na COVID-19 /antigénový, PCR/.

 

Prosíme pacientov, ktorí potrebujú vystaviť pandemické PN z dôvodu potvrdenia ochorenia COVID-19 pozitívnym testom, resp. po kontakte s chorým, u ktorého bolo diagnostikované ochorenie spôsobené koronavírusom, alebo po návrate zo zahraničia, aby telefonicky alebo mailom kontaktovali ambulanciu v čase medzi 13:00 – 14:00 hod.

 

Tel. č. do ambulancie je 0918 674 091.

Mail: ambulancia.plaveckymikulas@gmail.com

Späť k článkom

Dôležité oznamy

 

 

Zubná ambulancia MUDr. Veselej oznamuje , že nebude ordinovať do odvolania. Bolestivé prípady bude zastupovať MUDr. Kanasová v zubnej ambulancii v Gajaroch. Ordinačné hodiny : Pondelok 08:00 - 12:00, streda 10:00 - 14:00 a piatok 08:00 - 12:00 hod. Počas sviatkov - Pohotovosť. 

 


Pre mobilné telefoný s operačným systémom android je k dispozícii bezplatná aplkácia v obchode Google Play "Plavecký Mikuláš" 


 

Oznamy

ZŠ Plavecký
Mikuláš
MŠ Plavecký
Mikuláš
ŠK Záhorák
Plavecký Mikuláš
Facebook
Plavecký Mikuláš

     ZMO region JE

Kalendár kult. podujatí

Kultúrne podujatia

Počasie
Naj obec na záhorí

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x