utorok 19.októbra 2021 | meniny:

... naj obec na Záhorí

Fotka Plavecký Mikuláš Fotka Plavecký Mikuláš Fotka Plavecký Mikuláš

Zisťovanie predbežného záujmu o zorganizovanie mobilného výjazdu očkovania proti COVID-19 v našej obci Plavecký Mikuláš

Milí spoluobčania,

Bratislavský samosprávny kraj organizuje v nasledujúcich dňoch a týždňoch výjazdy mobilných očkovacích jednotiek, ktoré môžu prísť aj do našej obce.
V prípade záujmu o túto službu, príde mobilný očkovací tím do našej obce (očkovanie bude prebiehať v priestoroch kultúrneho domu) a bude očkovať proti ochoreniu COVID 19 vakcínami Pfizer a Janssen (lekári BSK odporúčajú skôr Pfizer pre jeho vedecky potvrdenú lepšiu účinnosť). Termín očkovania bude upresnený na základe dohody s mobilným očkovacím centrom.

Týmto formulárom preverujeme predbežný záujem o zorganizovanie mobilného očkovacieho výjazdu v Plaveckom Mikuláši. Na toto očkovanie sa môžu prihlásiť osoby staršie ako 18 rokov.

V prípade záujmu očkovania detí (12 - 17 rokov) na výjazd príde aj pediater. Pre deti je určená vakcína Pfizer a nutná je prítomnosť rodiča.

Ak ste doteraz ohľadne očkovania váhali, máte skvelú príležitosť zaočkovať sa bez nutnosti cestovania priamo v našej obci.

Dotazník pre zistenie záujmu: https://forms.gle/XscXFjWzBeyb7Xds8

Späť k článkom

Dôležité oznamy

MUDr. Hudecová oznamuje pacientom, že nebude ordinovať v dňoch 14.10. a 15.10.2021 (štvrtok a piatok) z dôvodu účasti na školení.


Stavebný úrad - Róbert Mračko oznamuje, že od 04.10.2021 budú zmeny na stavebnom úrade. Úradné hodiny pre obec Plavecký Mikuláš budú vždy v utorok v čase od 08:00 - 16:00 hod. na obecnom úrade v Plaveckom Mikuláši. Nové telefónne číslo na stavebný úrad je 0907 609 980.

 


Pre mobilné telefoný s operačným systémom android je k dispozícii bezplatná aplkácia v obchode Google Play "Plavecký Mikuláš" 


 

Oznamy

ZŠ Plavecký
Mikuláš
MŠ Plavecký
Mikuláš
ŠK Záhorák
Plavecký Mikuláš
Facebook
Plavecký Mikuláš

Kalendár kult. podujatí

Kultúrne podujatia

Počasie
Naj obec na záhorí

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x